Skup encyklopedii

Zarazek >> Skup encyklopedii

W dobie powszechnej cyfryzacji w Polsce niewątpliwie większość wiedzy czerpie się obecnie z internetu. Łatwość dostępu, szybkość wyszukiwania haseł i nieograniczone miejsce na ich wyjaśnianie sprzyjają rozwojom stron specjalizujących się w tłumaczeniu skomplikowanych zagadnień. Starsze pokolenia natomiast na pewno pamiętają czerpanie wiedzy z papierowych encyklopedii, często podzielonych na tomy tematyczne – zależnie od wydawnictwa zawierały bardziej lub mniej specjalistyczną wiedzę. Wielu z nas zapewne jeszcze posiada takie ogromne wydania , gdzie można było znaleźć wiedzę na każdy temat (choć niekoniecznie łatwo się z nich korzystało!). Pamiętasz, kiedy ostatnio do swoich zaglądałeś? Jeśli nie to może najlepszy czas, by zastanowić się nad ich sprzedażą. Dzięki temu nie tylko zyskasz zajmowane przez nie miejsce, ale także dasz im szansę na znalezienie nowego właściciela. 

Skupy encyklopedii 

Encyklopedie to książki wszechstronne, które w jasny sposób wyjaśniają różnorodne zagadnienia. Mogą być powszechne, czyli obejmujące całokształt wiedzy, a także specjalistyczne, zajmujące się daną dziedziną. Różnią się na pewno szczegółowością, zakresem tematycznym, stopniem rozbudowania haseł, adresatem. Niektóre przydają się dla specjalistów, inne na przykład są dostosowane do potrzeb dzieci. Jeśli posiadasz zbędne tomy, których już nie używasz, skorzystaj z oferty skupu encyklopedii i daj szansę posiadanym egzemplarzom na nowe życie! Skupy encyklopedii online wprowadzają je do ponownego obiegu przez strony internetowe, co oznacza, że nabywcami mogą być osoby z całej Polski. W porównaniu do skupów stacjonarnych jest to duża zaleta, ponieważ jak już wiemy, ich popularność systematycznie spada. Jeśli już z nich nie korzystasz i tylko niepotrzebnie kurzą się na półkach, warto rozważyć takie rozwiązanie. 

Gdzie sprzedać encyklopedie?

Dlaczego jeszcze warto wziąć pod uwagę skorzystanie z internetowego skupu encyklopedii? Większość z nich to całkiem pokaźne tomy. Przewożenie ich mogłoby być męczące. Przy zamówieniu online nie tylko możesz od razu przez formularz sprawdzić, czy konkretne tomy zostaną przyjęte, ale także zamówić odbiór przez kuriera bezpośrednio z twojego domu. Oczywiście, jeśli wolisz własnoręcznie nadać paczkę, jest również taka opcja – możesz wybrać opcję dostawy przez paczkomat lub pocztę. 

Zasada funkcjonowania skupu encyklopedii online jest prosta i intuicyjna: wpisujesz numery ISBN posiadanych przez ciebie książek w formularz i dostajesz informację, czy kwalifikują się do wysyłki. Pamiętaj, że nie ma ograniczenia na konkretny rodzaj książek, więc spokojnie możesz połączyć sprzedaż encyklopedii z innymi zalegającymi w twoim domu książkami. Minimalna kwota zamówienia musi przekroczyć 40 zł, natomiast nie ma górnego jej limitu. Dodawaj tyle książek, ile chcesz! Następnie uzupełnij dane do zamówienia,  wybierz formę dostawy, nadaj przesyłkę i gotowe – poczekaj, aż środki zostaną przelane na twoje konto.

Scroll to Top